צילום ועריכת וידאו מקצועי

סרטוני תדמית לעסקים

קריאייטיב, כתיבת תסריט, בימוי, צילום ועריכת סרטוני תדמית מקצועיים שיציגו את העסק שלכם בצורה מקצועית ומרשימה, ויעבירו ללקוחות הפוטיאנצליים מסרים מדויקים, תוך הצגת את יתרונותיכם הייחודיים בצורה חזקה ומשכנעת, ויצירת קשר אישי ואמוציונלי עם קהל היעד. ניתן להציג את האנשים מאחורי העסק, לשתף את הרקע הערכים והחזון, להציג את מגוון השירותים או המוצרים שלכם, וליצור חיבור אישי עם הצופים. סרטונים אלו משמשים ככלי חזק להצגת המותג ומסייעים להתקדם ולהגיע לקהל רחב יותר.

סרטונים לקידום ויצירת תוכן בסושיאל

אנו מספקים שירותי צילום ועריכה שמתמחים ביצירת תוכן מותאם אישית, לפלטפורמות הסושיאל השונות. אנו נבנה את הקריאייטיב, נכתוב תסריט, נביים, נצלם ונערוך סרטונים איכותיים (כן גם אפקטים וכתוביות כלולים כמובן), אשר יסייעו לקדם את העסק שלך וליצור קשר עם קהל היעד, בין אם זה לקמפיין ממומן בעל מטרה ספציפית, ובין אם זה להעשיר את עמוד האינסטגרם / פייסבוק / טיקטוק / לינקדאין / יוטיוב או כל פלטפורמה אחרת שימציאו 🙂

צילום ראיונות

אנו מתמחים בצילום ראיונות מקצועיים שמעניקים חווית צפייה מרתקת ומעוררת עניין.
ניתן לספק את הציוד המתאים ולהפיק ראיונות באיכות גבוהה ובסגנון שמתאים לך - בסגנון פודקאסט, שיחה בבית קפה בין שני אנשים, או בסלון בינך לבין הצופים שלך, סרט דוקומנטרי ועוד.

צילומי אווירה

אנו מציעים שירותי צילום ויצירת סרטוני אווירה המרכזים קטעי וידאו של העסק הפיזי (בין אם זה משרד, חנות או בית קפה), יחד עם האנשים המתפעלים אותו. סרטונים אלה מספקים פרספקטיבה ייחודית שמעניקה ערך מוסף לסרטונים שלך, כאשר אנו מתעדים את התחושות והרגשות המתקשרים לעסק שלכם. ניתן לשלב סרטונים אלו בעיצוב אתר התדמית, פרסום ממומן או אורגני ברשתות החברתיות ועוד.

סרטון אווירה עבור ZOI - מסעדה יוונית

סרטוני תדמית עבור שוקראן - חברת קייטרינג

הפקת קורס דיגיטלי לירין שחף - בית ספר לאיפור ומקצועות היופי

סרטון תדמית עבור אמן בניית גיטרות בוטיק

motion design

מה:

הנפשה ועריכה של סרטוני תדמית ואווירה, פרסומות ומודעות, תוכן לרשתות החברתיות, הנפשת לוגו וכו.

איפה:

צילומי סטודיו, צילומי חוץ בלוקיישן שנקבע מראש או אפילו אצלכם בבית.

מה זה כולל:

– שיחת יעוץ מקדימה בה נתכנן את הקריאייטיב, אופי ואורך הסרטון, כמות ופורמט תוצרים סופיים.

– קבלת תוצרים סופיים לאחר הנפשה, עריכה וסאונד

כמה:

החל מ- 350₪, כמובן בהתאם לתכולת ומורכבות העבודה 🙂

מעוניינים בפרטים נוספים? בואו נדבר!
דילוג לתוכן